Nowa strona www Fundacji Sedlaka

Szanowni Państwo, wraz z koniecznością przeniesienia życia do sfery on-line, Fundacja Sedlaka przygotowuje dla Państwa nową stronę www. Opracowujemy materiały, które jeszcze nie ujrzały...

Fundacja im. Księdza Profesora Włodzimierza Sedlaka

Fundacja nagradza laureatów konkursu „Ksiądz Profesor Włodzimierz Sedlak- Badacz- Naukowiec- Odkrywca”

Realizując postanowienie z dnia 27.05.2009, Fundator ufundował tygodniowy pobyt Uczniów skarżyskich szkół, laureatów konkursu „Ksiądz Profesor Włodzimierz Sedlak- Badacz- Naukowiec- Odkrywca” w Ośrodku Szkoleniowo- Wypoczynkowym KOTWICA w Odargowie. Gospodarzami byli: Aleksandra Pitra i Tomasz Paszkowski.  Podczas pobytu w Odargowie, uczestnicy zwiedzili wiele ciekawych miejsc. Byli m.in.  w Jastrzębiej Górze, a także dowiedzieli się z legend o Diabelskim Kamieniu (zdj.) i Klasztorze w Żarnowcu (zdj.)

To kolejna inicjatywa udowadniająca wpływ bioelektroniki na życie. Realizująca nasze cele statutowe, w których mowa o podnoszeniu świadomości bioelektronicznej człowieka w trzech aspektach: materialnym, psychicznym i duchowym.

Wyjazd dzieci nad morze nie jest zwykłą nagrodą za udział w konkursie o Sedlaku, jest wyjazdem edukacyjnym oraz integracją osób związanym z jednym tematem. Wytwarza się klimat jedności, współmyślenia i współodczuwania. W naszym życiu ta postawa jest kontynuacją postawy prof. Sedlaka. To chcielibyśmy przekazać młodzieży, tego ich nauczyć, a dziś troszczymy się o to, aby tego procesu nie przerwać.  Być może taki styl propagowania wartości życiowych profesora w świecie kolorowych reklam , spektakularnych  wydarzeń medialnych, nie zaimponuje. Niemniej jesteśmy przekonani, że taka postawa realizuje biblijne przesłanie, że tym postępowaniem realizujemy idee.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.