Nowa strona www Fundacji Sedlaka

Szanowni Państwo, wraz z koniecznością przeniesienia życia do sfery on-line, Fundacja Sedlaka przygotowuje dla Państwa nową stronę www. Opracowujemy materiały, które jeszcze nie ujrzały...

Fundacja im. Księdza Profesora Włodzimierza Sedlaka

Wernisaż wystawy HABITAT 3.0

Dnia 14 czerwca 2014r. w Zamku w Krokowej odbył się wernisaż wystawy HABITAT 3.0. Wystawa jest prezentacją pierwszego na świecie Osiedla XXII w. powstającego w konstrukcji bioelektroniki. Mentalny zaczyn podnosi świadomość w aspekcie materialnym, psychicznym i duchowym. Projekt urbanistyczny realizowany pędzlem Mistrza Bibersteina, Sercem Fundacji Sedlaka, pomysłem finansowym Gold Max.

Habitat-076

Projekt realizuje cele statutowe Fundacji Sedlaka poprzez podnoszenie świadomości bioelektronicznej człowieka w aspekcie materialnym, psychicznym i duchowym. Twórcy projektu pracują nad stworzeniem przestrzeni urbanistycznej siedmiu osiedli w Polsce. Do odbiorców docierają przez sztukę, jako gwaranta harmonii i równowagi, zarówno w strefie materialnej (domy z gliny, domy autonomiczne, sposób finansowania ich budowy), psychologicznej (architektura przestrzenna oparta na badaniach socjologicznych, społecznych i wynikająca z nich), duchowej (ponad ludzkimi wyznaniami, w kierunku dobrze rozumianego ekumenizmu, w języku fizyki kwantowej: z wektorem fali elektromagnetycznej zwróconej w prawo).

Podczas wernisażu malarstwa Macieja Bibersteina i fotografii uwieczniających pobyt premiera Japonii Naoto Kana w Polsce zaprezentowana została filozofia i koncepcja projektu urbanistycznego HABITAT 3.0 w oprawie muzycznej artysty Krzysztofa Olejarza, przy dźwiękach gongów Agaty Białoszewskiej. Duchem opiekuńczym wystawy i projektu są prace Mai Zahorskiej Berkano, które można było podziwiać w zamkowych wnętrzach. Posilał nas szwedzki stół smaków kuchni Zamku Krokowa.

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.